Prihláška do súťaže

Prihlášky posielajte najneskôr do: 25. septembra 2013

Tu nájdete prihlášku do súťaže. Zúčastniť sa môžete aj viac kategórií (jedna 1A a 4A, 5A).

Nahrávanie hudby: Najlepšie by bolo, keby ste pri vyplňovaní prihlášky nahrali aj svoju hudbu, ak ju však ešte nemáte vybranú, môžete sa sem vrátiť a nahrať hudbu samostatne (bez odosielania prihlášky), pomenovanú tak ako je uvedené nižšie.

Nahraním hudby nám pomôžete urýchliť registráciu. Hudbu si pre istotu prosím prineste aj priamo na miesto konania SYN 2013.


Ak si chcete kúpiť na pamiatku čierne tričko s logom majstrovstiev (9.5 EUR), napíšte nám prosím do poznámky nižšie, akú by ste chceli veľkosť (S, M, L, atd.). Umožní nám to lepšie odhadnúť záujem o tričká. Ďakujeme.

Ešte pred nahratím vašej hudby k freestylu si prosím súbor premenujete do tvaru KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO_INTERPRET_SKLADBA.mp3 (Názov skladby a interpreta potrebujeme kvôli SOZA, ak máte v hudbe viaceré skladby uvedťe prosím všetky ich názvy aj s interpretami). V prípade ak je kvalifikáciou 1min. freestyle a následne finále musia byť skladby označená následne: 1min_KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO a 3min_KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO. Hudba musí byť vo formáte mp3 alebo zabalená v archíve zip/rar bez hesla. Ak súťažíte v 2 kategóriách, vyberte na upload 2 súbory a potvrďte kliknutím na odkaz s nápisom "Uploadni súbor/súbory" nižšie. Maximálna veľkosť súboru je 10 MB.

...novinky...

- Spustenie stránky SYN 2013. 14. júl 2013

...udalosť na Facebooku...